Унікальні ноу-хау концерну MeffertAG, що є найбільшим європейським виробником лакофарбових матеріалів, дозволили створити принципово нову серію продукції – Dufa EXPERT (Дюфа Експерт). Висока покривність і стійкість до вологи, в кілька разів поліпшена зносостійкість – все це вигідно відрізняє продукцію бренду Dufa EXPERT (Дюфа Експерт) від аналогів на ринку.

Продукція (Дюфа Експерт) виготовляється з використанням новітньої німецької технології. Європейська сировина високої якості підлягає подвійному лабораторному контролю — на заводі Meffert AG (Німеччина) та на українському заводі концерну – «Мефферт Ганза Фарбен».

Фарби даної серії дозволяють виконувати роботи на рівні класу «Люкс» та «Преміум», при цьому економно витрачати матеріал та досягати високої декоративності навіть при невеликій товщині плівки.

Завдяки постійній розробці нових продуктів покупцям пропонується широкий асортимент продукції, що не містить розчинників (LF). Такі матеріали можуть використовуватися в жилих та робочих приміщеннях з високими гігієнічними вимогами: дитячих кімнатах, спальнях, кухнях, а також в лікарнях, школах та дошкільних закладах, ресторанах тощо.

На думку профессіоналів, робота з матеріалами Dufa EXPERT (Дюфа Експерт) обов’язково принесе споживачу справжню радість і задоволення, а результат неодмінно перевершить всі найсміливіші очікування