Компанія КЕМА Україна – це дочірня фірма австрійсько-словенської корпорації, яка займається власним виробництвом та продажем різноманітних будівельних сумішей в країнах Європи.

Корпорація Wietersdorfer Gruppe, до складу якої належить KEMA, займається випуском продукції під відомими торговими брендами KEMA і БУМІТ на заводах, що розміщені по цілому світі: від України і Росії, до США та Великобританії. Продукція бренду, зокрема сухий будівельний клей, виготовляється на 12 підприємствах.

На українському ринку KEMA успішно здійснює свою комерційну діяльність, починаючи з 2007 року. Завдячуючи неймовірним зусиллям співробітників і розвиненій дилерській мережі, компанія завоювала довіру всіх професійних будівельників України.

Група компаній KEMA може запропонувати своїм покупцям понад 200 найменувань будівельних матеріалів з 18 різноманітних товарних груп. Основним напрямком комерційної діяльності компанії є власне виробництво матеріалів для систем утеплення будинків, штукатурок, фарб, клеїв та гідроізоляції. Бренд КЕМА продає не просто фарбу або клей, а комплексні технологічні рішення, що надають можливість досягти оперативних результатів в сучасному будівництві.

Покупцеві пропонується товар найвищої якості, зокрема сухий будівельний клей, що повністю відповідає всім світовим нормативам. KEMA є членом асоціації з питань контролю якості систем теплоізоляції ETICS, а якість продукції цього бренду підтверджена всіма вимогами загальноєвропейських технічних норм з назвою ETAG 004.

KEMA – це австрійська надійність, словенська якість та українські ціни