Фірма КОСБУД є польським виробником будматеріалів для систем утеплення будинків, який здійснює свою комерційну діяльність як на внутрішньому ринку країни, так і на зовнішніх ринках. Серед основних продуктів цієї компанії слід виділити штукатурки і фарби, що виготовляються в доволі широкому діапазоні кольорів та використовуються у системах утеплення. Вся продукція відповідає чинним європейським стандартам, маючи найвищу якість, як з технологічного боку, так і зі сторони естетичного вигляду.

Щоб гарантувати високий рівень якості продукції, в 2009 році було відкрито новий завод, оснащений технологічною лінією інноваційного типу. В процесі виробництва кожен продукт піддається температурному впливу і ретельному перемішуванню, що дозволяє отримати високоякісну і однорідну продукцію. Використовуючи перевірені сировинні матеріали і компоненти, фірма KOSBUD (КОСБУД) виготовляє покриття для кожного конкретного виду стін і фасадів, перебуваючи при цьому поза конкуренцією.

Дотримання відповідних стандартів та контроль за якістю кінцевого продукту здійснює власна лабораторія КОСБУД, у якій систематично розробляються і перевіряються новинки в галузі будівельної хімії. Все це дозволяє постійно знаходити нові рішення, які б задовольняли всі вимоги найвибагливіших клієнтів.

Багаторічний досвід успішної роботи в галузі виробництва будівельних матеріалів і систематичне підвищення якості продукції дозволили фірм KOSBUD (КОСБУД) розширити кількість уповноважених дистриб’юторів на території всієї країни та за її межами. Вона здійснює активну співпрацю з такими країнами, як Україна, Литва, Словаччина та Чехія.

Піклуючись про час та благо наших постійних клієнтів, до кожної задачі фірма КОСБУД підходить індивідуально, зменшуючи термін її виконання до мінімуму. Завдяки тому, що головним пріоритетом компанії є реалізація концепцій наших партнерів, даний бренд в повній мірі виправдовує очікування найвибагливіших клієнтів.