22 вересня 2001 в Дніпропетровську відбулося відкриття спільного підприємства «Мефферт Ганза Фарбен» – сучасного заводу з виробництва якісних лакофарбових матеріалів. Це підприємство стало результатом об’єднання багатого досвіду і зусиль відомого концерну «MEFFERT AG» з українською виробничо-торговельною компанією «ГАНЗА-УКРАЇНА».

Паралельно з продуктами під ТМ Düfa (Дюфа), на заводі було запроваджено випуск фарб, ґрунтовок і штукатурок під власним торговим брендом MGF.

Обладнання, технології та сировина надаються німецькими партнерами. Українським підприємством здійснюється постійний контроль за точністю дотримання рецептур, тому фарба, що вироблена в Україні, має такі ж самі характеристики і властивості, що і німецькі продукти. Істотна економія на логістиці та енергетичних ресурсах дозволяє підприємству встановлювати конкурентоспроможні і прийнятні ціни на виготовлену продукцію торгової марки MGF. Таким чином, споживач завжди гарантовано отримує німецька якість за невисокою українською ціною.

У 2004 році підприємство «Мефферт Ганза Фарбен» стало лауреатом конкурсу українських виробників «Вища проба» і отримало диплом за бездоганну якість і високу конкурентоспроможність фарб, ґрунтовок і штукатурок під торговими марками Düfa і MGF.